W dniu 22.01. 2026 r., prof. dr hab. n. med. Jerzy Stojko, Prorektor ds. Studiów i Studentów, wręczył listy gratulacyjne osobom powołanym w skład Zespołu weryfikującego osoby przystępujące do form weryfikacji efektów uczenia się przy użyciu detektora urządzeń elektronicznych w Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach.
Powołanie Zespołu jest jednym z zadań nadzorowanych przez Prorektora ds. Studiów i Studentów prof. dr hab. n. med. Jerzego Stojko oraz Dyrektora Centrum Innowacji i Symulacyjnej Edukacji Medycznej mgra Przemysława Jędrusika, zawartych w Regulaminie studiów. Powierzone Zespołowi zadania stanowić będą fundament sprawiedliwego i rzetelnego sprawdzania wiedzy studentów, dla zapewnienia najwyższych standardów etycznych oraz pełnej transparentności procesu dydaktycznego.
Gratulujemy Członkom Zespołu i życzymy wytrwałości w budowaniu kultury uczciwości akademickiej, a także owocnej współpracy z kadrą dydaktyczną.
Dane wysyłającego:
Patrycja Matusińska





