By Dawid Galus - Praca własna, CC BY-SA 3.0 pl, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=35349253

Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych, informuje pracowników,
emerytów, rencistów SUM oraz członków ich rodzin,
że we wrześniu planowana jest
3-dniowa wycieczka krajowa
do Grudziądza, Kwidzyna, Gniewa i Malborka.

Uwaga

W nawiązaniu do ogłoszenia z dnia 28.04.2017 r. Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje, że bilety na musical  „Bulwar Zachodzącego Słońca” wydawane będą od 07 czerwca 2017 r. w pokoju nr 212 – na drugim piętrze budynku Rektoratu przy ul. Poniatowskiego 15 w Katowicach.

Odbiór przez osoby trzecie będzie możliwy po okazaniu stosownego upoważnienia zawierającego numer dowodu osobistego osoby upoważnionej.

[Przesłano przez: Barbara Byzdra]

Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje
pracowników, emerytów, rencistów SUM
oraz członków ich rodzin
o możliwości zapisów na premierę musicalową:

Bulwar Zachodzącego Słońca

Benefit

OGŁOSZENIE

Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje osoby, które zakupiły karnety sportowe Benefit Systems S.A., że dostępna jest oferta MultiSport na Lato 2017, która oferuje dodatkowe usługi w ramach posiadanej aktywnej karty MultiSport.

Dodatkowe usługi to:

[Przesłano przez:Barbara Byzdra]

Banefit -Multisport

Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje o zmianie Regulaminu korzystania z kart w ramach Programu MultiSport.