Uniwersytet Licealisty

Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem
Medycyny Laboratoryjnej

Nabór

Chcesz sprawdzić czy studia medyczne to dobry wybór? Wybierz się na Uniwersytet Licealisty!

5-18 czerwca odbędzie się internetowa rekrutacja do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Człowieku (dawniej Uniwersytet Licealisty) dla Wydziału Lekarskiego w Katowicach i Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu SUM. Więcej informacji i formularz rejestracyjny są dostępne na stronie: www.sum.edu.pl/rekrutacja-2017-2018-ul-wlk

[Przesłano przez:  Agata Kalafarska-Winkler]