Witamy na Uniwersytecie Trzeciego Wieku SUM. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Uwaga

Ze względu na duże zainteresowanie projekcją filmu "Dalida. Skazana na miłość" w filmowym Klubie Seniora - zorganizowana zostanie dodatkowa projekcja w dniu 15 maja o godzinie 12.00.

[Przesłano przez: Agnieszka Synowiec]

Baner

Ze względu na duże zainteresowanie projekcją filmu "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" w Filmowym Klubie Seniora zdecydowaliśmy o zorganizowaniu dodatkowej projekcji w dniu 27 marca (poniedziałek) o godzinie 13.00.

Bilety: 8 zł (seniorzy), 12 zł (pozostali).

[Przesłano przez :Agnieszka Synowiec-Wojtarowicz]

Uwaga

Serdecznie zapraszam na wykład redaktora naczelnego portalu Silesion.pl
KAMILA DURCZOKA
"Dziennikarstwo w nowych mediach, czyli jak nie wpaść w sieć "

który odbędzie się dnia 28 lutego 2017 roku o godz. 16.00, w auli przy ul. Jedności 8.

Kierownik UTW
dr hab. Katarzyna Pawłowska - Góral

[Przesłano przez: Agnieszka Synowiec-Wojtarowicz]

Uwaga

Ze względu na duże zainteresowanie projekcją filmu "Światło między oceanami" w Filmowym Klubie Seniora zdecydowaliśmy o zorganizowaniu dodatkowej projekcji w dniu 27 lutego (poniedziałek) o godzinie 13.00.

Bilety: 8 zł (seniorzy), 12 zł (pozostali).

[Przesłano przez: Agnieszka Synowiec-Wojtarowicz]