Witamy na Uniwersytecie Trzeciego Wieku SUM. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Uwaga

W związku z dużym zainteresowanie projekcją filmu "Nie ma mowy" w Filmowym Klubie Seniora zorganizowana zostanie dodatkowa projekcja w dniu 30 listopada (środa) 13.00.

[Przesłano przez: Agnieszka Synowiec-Wojtarowicz]

Gimnastyka

Uwaga!
Zajęcia gimnastyczne dla grupy środowej rozpoczną się 16 listopada
godzina zajęć: 16.00-17.30

[Przesłano przez: Agnieszka Synowiec-Wojtarowicz]

Ze względu na duże zainteresowanie projekcją filmu "Jak Bóg da" w Filmowym Klubie Seniora, zorganizowana zostanie dodatkowa projekcja 14 listopada (poniedziałek) o 13.00.

Uwaga

Ze względu na duże zainteresowani widzów projekcją filmu „Boska Florence” w Filmowym Klubie Seniora, odbędzie się dodatkowa projekcja 17 października (poniedziałek) o 14.30. Seniorzy za ten seans zapłacą 7 zł, zaś pozostali widzowie 10 zł.

Uwaga !
wolne miejsca na zajęcia gimnastyczne w środę (16.00-17.30 ) cena 90 zł