Skip to main content   Skip to menu   Search

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY
w Katowicach

UCZELNIA WYRÓŻNIONA ZA WALKĘ Z PLAGIATEM

Witamy na Uniwersytecie Trzeciego Wieku SUM. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Drodzy widzowie!
LATO MOST OFF trwa!

GRAMY PRZEZ CAŁE WAKACJE!
BILETY 20ZŁ
WE ŚRODY W CKŚ (ŚWIĘTOCHŁOWICE)
A WE CZWARTKI W TEATRZE ŻELAZNYM W KATOWICACH

STOWARZYSZENIE FAMI.LOCK, Koordynator miejskiego programu „Aktywni Seniorzy 60+” z wielką radością informuje, że dnia 26 WRZEŚNIA na Rynku w Katowicach organizuje „II KATOWICKI DZIEŃ  AKTYWNEGO SENIORA”.

Będzie też okazja zapoznania się z ofertą Partnerów Programu „Aktywni Seniorzy 60+” Planujemy organizację pokazu mody dla Seniorów. Chętne Panie i Panów, modelki i modeli, prosimy o kontakt.

Zapraszamy też do aktywnego udziału w planowanych Konkursach – literackim i fotograficznym.
Szczegóły Regulaminu obu Konkursów znajdują się w załączniku i na stronie www.aktywni-seniorzy.info
Wszelkie informacje dostępne pod numerem telefonu 602 442 707, kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

[Przesłano przez:
Agnieszka Synowiec-Wojtarowicz]

Baner

Zapraszamy do udziału w projekcie osoby + 60 ze Śląska. TRWA REKRUTACJA DO PROJEKTU.
Aktywne Ciało - Aktywny Umysł Seniora.

Ruch to zdrowie!
„Ruch jest drzwiami do uczenia się”. Paul E. Dennison

Baner

W dniach od 6 lipca do 25 sierpnia odbędzie się Przegląd teatralny Lato most off, organizowany przez Teatr Żelazny (Katowice) oraz Urząd Miasta Świętochłowice.

Ideą most OFFu jest przyciągnięcie do teatru nowych widzów poprzez przystępne ceny biletów (20 ZŁ NA KAŻDY SPEKTAKL) oraz wysoki poziom
artystyczny.

PRZEGLĄD TEATRALNY
LATO MOSTOFF