cambridgesoft

Oprogramowanie ChemOffice® firmy CambridgeSoft® jest zaawansowanym pakietem aplikacji skierowanych do chemików i biologów wspomagających badania, edukację jak również umożliwiających wizualizację oraz prezentację wyników. Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach w ramach rocznej licencji na oprogramowanie ChemOffice® firmy CambridgeSoft® udostępnia nieodpłatnie ww. oprogramowanie dla pracowników, studentów oraz doktorantów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Obecnie dostępna jest najnowsza odsłona tego oprogramowania w wersji 15. Szczegółowe informacje na temat produktu ChemOffice® 15 można uzyskać na polskiej stronie internetowej producenta programu.
Czas trwania aktualnej licencji na w/w oprogramowanie upływa 28 maja 2017 roku. Licencje dla poszczególnych pracowników, studentów oraz doktorantów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach mogą być pobierane (po rejestracji z wykorzystaniem adresu email z domeny sum.edu.pl i poddomeny med.sum.edu.pl) pod adresem:
http://sitelicense.cambridgesoft.com/sitelicense.cfm?sid=1510 Szczegółowy opis procedury aktywacji oprogramowania dostępny jest pod adresem: http://www.cambridgesoft.com/services/activation/

Materiały do pobrania:
ChemOffice® Professional 15 Individual ASL SN
Link do pobrania wersji dla platformy Windows

ChemOffice® Professional 15 Individual ASL SN Mac
Link do pobrania wersji dla platformy Mac OS

Szczegółowych informacji na temat dostępności oprogramowania ChemBioOffice, warunków jego użytkowania oraz procedury uzyskania udziela:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Centrum Informatyki i Informatyzacji ul. Poniatowskiego 15 40-055 Katowice

Aby uzyskać oprogramowanie ChemBioOffice firmy CambridgeSoft® należy zarejestrować się na stronie internetowej producenta lub skontaktować z najbliższą siedzibą Centrum Informatyki i Informatyzacji SUM:

ul. Poniatowskiego 15 40-055 Katowice Tel/faks: +48 (32) 208-35-54

ul. Medyków 18 40-752 Katowice tel. (32) 208 87 07; (32) 208 86 54 faks: (032) 208 87 08

ul. Jedności 8 41-200 Sosnowiec tel. (32) 364 12 00

ul. Ostrogórska 30 41-200 Sosnowiec tel. (32) 364 13 06

ul. Jordana 19 41-808 Zabrze tel. (32) 272 20 41 w. 252

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 11 katedr i 7 zakładów. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.